Комітет з Міжнародних Зв'язків - 10 листопада НААУ та ССВЕ проведуть конференцію в Києві щодо прав адвокатів

10 листопада НААУ та ССВЕ проведуть конференцію в Києві щодо прав адвокатів

Анонси Комітету 16:33 Вт 26.09.17 320 Переглядів Версія для друку

10 листопада НААУ та Ради адвокатських та правничних товариств Європи (ССВЕ) проведуть спільну конференцію в Києві.

Темою конференції стане найбільш нагальна проблема української адвокатської спільноти - Права та обовязки адвоката під час слідчих дій”.

Під час дискусії будуть обговорені такі питання, як обшуки адвокатських приміщень та вилучення документів та комп'ютерів, залучення адвокатів як свідків у справах їхніх клієнтів, запит на інформацію та документи, захищені адвокатською таємницею. Також до попереднього порядку денного включені питання проведення слідчих дій щодо адвокатів, пошкодження адвокатського майна, відмова в доступі адвоката до місця проведення слідчих дій та кримінальна відповідальність за надання правової допомоги, яке стало особливим ноу-хау порушення прав адвокатів в Україні. Цей блок питань об”єднаний назвою “Законодавчі та практичні проблеми українських адвокатів, визначені самими адвокатами”

В ході другої сесії конференції будуть обговорені особливості законодавства та практика країн ЄС. Модератором дискусії виступить віце-президент Міжнародної комісії адвокатури Франції. Третю сесію планується присвятити гарантіям адвокатської діяльності у законодавстві ЄС та міжнародних документах. Наступні дискусійні сесії будуть побудовані довкола тем адвокатського самоврядування ( роль професійних об’єднань адвокатів у забезпеченні професійних прав та гарантій), реформування українського профільного законодавства та необхідності посилення захисту прав та гарантій адвокатської діяльності на європейському міжнародному рівні. Формат кожної сесії включає блок запитання-відповіді.

Нагадаємо, 2 грудня 2016 року Національна асоціація адвокатів України стала членом ССВЕ.

CCBE — міжнародна неприбуткова організація, заснована 1960 року. “Голос правничої професії”, який говорить від імені понад 1 мільйона адвокатів Європи, асоціацій адвокатів 45 країн. Україна стала 11 членом ССВУ із статусом спостерігача.

ССВЕ є визнаним представником адвокатури у відносинах з інституціями ЄС та Радою Європи, міжнародними організаціями по всьому світу. Через співпрацю з Європарламентом та Єврокомісією організація має вплив на розробку законодавства про адвокатуру та кримінальне і корпоративне законодавство, надає інформацію про зміни процедур у Європейському суді та ЄСПЛ.

 

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування