Комітет з Міжнародних Зв'язків - Представники НААУ привернуть увагу до порушень прав адвокатів під час міжнародної конференції в Литві

Представники НААУ привернуть увагу до порушень прав адвокатів під час міжнародної конференції в Литві

Анонси Комітету 10:23 Чт 22.03.18 184 Переглядів Версія для друку

У Вільнюсі Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій та голова Комітету з міжнародних зв’язків Іван Гречківський беруть участь у конференції «Привілеї правничої професії: виклики у сучасному суспільстві».

Захід організований Асоціацією адвокатів Литви, Радою правничих та адвокатських товариств Європи та Американською асоціацією адвокатів (АВА).

Спеціальна сесія конференції присвячена кримінальним провадженням проти адвокатів та особливостям процесуального статусу адвокатів.

Конференцію відкриють голова Асоціації адвокатів Литви Ігнас Вегеле, президент ССВЕ Антонин Мокрій та Стівен Річман, голова секції міжнародного права Американської палати адвокатів.

Окрім кримінальних проваджень проти адвокатів, учасники конференції обговорять питання оподаткування та участь адвокатів у справах стосовно відмивання грошей.

Повна програма заходу англійською мовою

Онлайн трансляція конференції

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування