Комітет з Міжнародних Зв'язків - Відбулася зустріч керівництва НААУ у посольстві України в Німеччині

Відбулася зустріч керівництва НААУ у посольстві України в Німеччині

Новини Комітету 12:51 Вт 10.04.18 931 Переглядів Версія для друку

5 квітня відбулася зустріч Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової та заступника Голови НААУ, РАУ Валентина Гвоздія з очільниками посольства України в Німеччині.

Розмова була присвячена діяльності адвокатури в Україні, внеску адвокатури в утвердження принципів верховенства права, формування правової демократичної держави. Також йшлося про історію української адвокатури, яка в певних періодах складає вагому частину європейської історії становлення професії.

Керівники НААУ ознайомили українських дипломатів з роботою представництва НААУ в Німеччині ( створене у Берліні рішенням РАУ від 15 грудня 2017 року). У цьому контексті було обговорено попередні плани співпраці у організації заходів для німецького бізнесу, а також роботи з громадянами України та Німеччини, які потребують правової допомоги.

У подарунок посольству була передана серія книг з історії української адвокатури, видану Центром досліджень адвокатури і права при НААУ.

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування