Комітет з Міжнародних Зв'язків - 10-13 червня делегація НААУ проведе низку зустрічей в органах правосуддя, адвокатурі та парламенті Іспанії

10-13 червня делегація НААУ проведе низку зустрічей в органах правосуддя, адвокатурі та парламенті Іспанії

Новини Комітету 13:20 Пн 10.06.19 680 Переглядів Версія для друку

Делегація НААУ на чолі з Головою РАУ, НААУ Лідією Ізовітовою перебуває з робочим візитом в Королівстві Іспанія. Впродовж 10-13 червня заплановано зустрічі з керівництвом Верховного Суду Іспанії, Міністерства юстиції Іспанії, Радами адвокатів Іспанії та Мадриду, а також представниками Парламенту. 

Планується обговорення таких питань, як інституційна співпраця адвокатур України та Іспанії, деякі аспекти надання безоплатної правової допомоги, особливості здійснення постконфліктного правосуддя щодо подій в Каталонії. Окрім цього, візит буде використано для подальшої розбудови відносин між Україною та Королівством Іспанія, в тому числі щодо важливих для співвітчизників питань. 

До складу делегації увійшли голова Комітету з міжнародних зв’язків Іван Гречківський та його заступник Віталій Власюк, голова ВКДКА Сергій Вилков, голови рад адвокатів регіонів Сергій Удовиченко, Вікторія Гайворонська, Галина Руденко, Тетяна Лещенко, Галина Якуба і керівник Секретаріату НААУ Вадим Красник.

Нагадуємо, що НААУ продовжує розвивати мережу закордонних представництв для допомоги українцям, що проживають чи перебувають в інших країнах. У листопаді 2018 року було укладено відповідний Меморандум про співпрацю між Міністерством закордонних справ України та НААУ. 

Візит організовано за підтримки Міністерства закордонних справ України та посольства України в Іспанії.

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування