Комітет з Міжнародних Зв'язків - Іван Гречківський презентував звіт по регуляторним інноваціям на робочій групі ІВА

Іван Гречківський презентував звіт по регуляторним інноваціям на робочій групі ІВА

Новини Комітету 16:08 Ср 30.05.18 931 Переглядів Версія для друку

Під час конференції лідерів адвокатур ІВА відбулася зустріч адвокатів, які входять до складу ІВА Task Forсе.

В організації створено 6 таких робочих груп, які сформовані для опрацювання сучасних напрямків розвитку та викликів для адвокатської професії: демографічні та ціннісні зміни; поява нових видів доданої вартості; розвиток технологій та інновації в юриспруденції (Legal Tech); регуляторні інновації та пробіли; глобалізація та зміна економічної могутності; невідповідність навичок та реформа юридичної освіти.

Голова Комітету з міжнародних зв'язків Іван Гречківський входить до складу групи з регуляторних інновацій.

Під час зустрічі в Осло були презентовані проміжні звіти по всіх напрямках. Надалі ІВА визначиться з пріоритетністю проектів, які будуть реалізовані під егідою організації за кожним напрямком.

Конференція лідерів адвокатур ІВА відбулася в Осло 23-24 травня. Ключовими питаннями дискусій стали ситуація з верховенством права в окремих країнах, тренди в юридичній освіті, роль асоціацій адвокатів у просуванні адвокатських послуг, а також юридичні аспекти Brexit. НААУ на конференції представили заступник Голови Валентин Гвоздій та голова Комітету з міжнародних зв”язків Іван Гречківський.

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування