Завершився візит делегації НААУ до Іспанії | Комітет з Міжнародних Зв'язків

Завершився візит делегації НААУ до Іспанії

Новини Комітету
11:42 Пт 14.06.19 1197 Переглядів
Версія для друку

11-13 червня делегація НААУ на чолі з головою НААУ, РАУ Лідією Ізовітовою перебувала в Іспанії з ознайомчим візитом.

В ході візиту відбулися зустрічі Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової та Голови Іспанської адвокатури Вікторією Ортега Беніто, під час якої було досягнуто принципової домовленості про подальшу співпрацю. Також українська делегація провела зустрічі з представниками Іспанської адвокатури та Ради адвокатів Мадрида: ознайомилася з організацією їх роботи, обговорили низку актуальних питань інституційної взаємодії з українською адвокатурою. Особливо цікавим аспектом такої співпраці є надання БПД: іспанська модель має переконливі переваги та заслуговує на подальше дослідження з метою вивчення питання імплементації деяких її складових в Україні. Тема БПД була центральною під час зустрічі делегації НААУ у Міністерстві юстиції Іспанії.

Делегація НААУ також провела зустріч у Верховному суді, який наразі розглядає справи щодо учасників конфлікту довкола Каталонії. У цьому контексті обговорювався досвід взаємодії адвокатів та органів юстиції у резонансних справах та було наголошено на тому, що пріоритет права є безумовним. 

Також було проведено ознайомчу екскурсію для українських адвокатів до Парламенту Королівства Іспанія.

До складу делегації увійшли голова Комітету з міжнародних зв’язків Іван Гречківський та його заступник Віталій Власюк, голова ВКДКА Сергій Вилков, голови рад адвокатів регіонів Сергій Удовиченко, Вікторія Гайворонська, Галина Руденко, Тетяна Лещенко, Галина Якуба і керівник Секретаріату НААУ Вадим Красник.

Голова РАУ Ізовітова відзначила ефективні зусилля голови представництва НААУ в Іспанії Лілії Миколаїв і Комітету НААУ з міжнародних зв'язків з організації цього візиту та його програмного наповнення, а також висловила вдячність Міністерству закордонних справ України та Посольству України в Іспанії за підтримку візиту українських адвокатів.

Нагадуємо, що НААУ продовжує розвивати мережу закордонних представництв для допомоги українцям, що проживають чи перебувають в інших країнах,а також сприяння іноземним інвестиціям. У листопаді 2018 року було укладено відповідний Меморандум про співпрацю між Міністерством закордонних справ України та НААУ.

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл