Комітет з Міжнародних Зв'язків - 19 липня НААУ та Федеральна палата адвокатів Німеччини проводять захід з кримінального права та процесу

19 липня НААУ та Федеральна палата адвокатів Німеччини проводять захід з кримінального права та процесу

Анонси Комітету 12:43 Пт 05.07.19 196 Переглядів Версія для друку

19 липня НААУ, ВКДКА, Комітет НААУ з міжнародних зв"язків, секція НААУ з кримінального права спільно з Федеральною палатою адвокатів Німеччини проводять інформаційно-дискусійний захід з кримінального права та процесу.

Дискусію відкриють Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова та Директор міжнародної галузі Федеральної палати адвокатів Німеччини адвокат д-р Вероніка Хоррер.

Тематика семінару присвячена адвокатській практиці у кримінальних провадженнях у Німеччині та Україні.

Основним спікером дискусії стане адвокат Отмар Кюрі, який виступатиме з доповідями про особливості кримінального провадження у Німеччині. Дві дискусійні панелі присвячені порівняльному аналізу особливостей захисту в умовах недобросовісної процесуальної діяльності слідчого і прокурора в Україні та Німеччині; та діяльності адвоката у кримінальному провадженні на стадії визначення стратегії роботи із доказами в Україні та Німеччині

Голова секції НААУ з кримінального права Анжеліка Моісеєва виступить з доповіддю про  особливості захисту в умовах недобросовісної процесуальної діяльності слідчого і прокурора. Член Ради адвокатів України Оксана Каденко доповідатиме про діяльність адвоката у кримінальному провадженні на стадії визначення стратегії роботи із доказами. Дискусія завершиться темою «Захист в кримінальному процесі Федеральної палати адвокатів Німеччини».

Захід акредитовано Експертною радою НААУ. Адвокати отримають за участь у заході 7 балів. Зареєструватися можна на сайті Центру акредитації ВША.

Програма форуму

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування