Комітет з Міжнародних Зв'язків - НААУ відкриє представництва в Данії та Португалії

НААУ відкриє представництва в Данії та Португалії

Новини Комітету 10:53 Вт 05.02.19 813 Переглядів Версія для друку

30 січня відбулося засідання ради Комітету з міжнародних зв’язків.

Голова Комітету Іван Гречківський визначив основні пріоритети роботи комітету в 2019 році в контексті підписання меморандуму про співпрацю, який укладений  між НААУ та Міністерством закордонних справ. У зв’язку  з цим також було обговорено діяльність представництв НААУ за кордоном, координацію та звітування про їхню роботу. Рада комітету ухвалила рішення звернутися до РАУ про створення двох нових іноземних представництв НААУ – в Данії та Португалії (м. Порту).

Під час засідання було також обговорено подальший розвиток взаємодії НААУ з Радою правничих та адвокатських товариств Європи (ССВЕ), Міжнародною асоціацією адвокатів (ІВА) та Міжнародною спілкою адвокатів (UIA).

Окрім того, адвокати обговорили поточні міжнародні активності НААУ – традиційний день англійського права, який проводиться спільно з Правничим товариством Англії та Вельсу, а також підтримку комітетом судових дебатів ім. Ф. Джесапа серед студентів-правників. 

 

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування